Każde auto można zmienić dzięki niewielkim, jakkolwiek za to dość kosztownym, zabiegom estetycznym. Zmiana koloru lub felg to luksus na który nie każdy właściciel wozu może sobie pozwolić, zwłaszcza jeżeli w grę wchodzą chromowane felgi. Takie felgi są nadzwyczaj efektowne pod względem wizualnym oraz prawidłowo wypolerowane zrobią wrażenie na każdym, nawet na tym, który poprzednio daleki był od zachwytu nad jakimkolwiek samochodem.

Poza tym felga chromowane dzięki temu, że jest pokryta warstwą chromu jest również bardziej trwała i odporna na uderzenia oraz zniszczenia. Piękno jednakże żąda pielęgnacji i o takie felgi wypada zadbać często i systematycznie, w następstwie tego także perfekcyjne jest ich mycie płynem do naczyń.

Przy myciu należy również wykorzystywać bawełnianych ściereczek, a korzystając z myjni unikać mycia karcherem, innymi słowy myciem pod ciśnieniem. Jeśli jednak ktoś decyduje się na posiadanie takich felg jak felgi, to z pewnością zdaje sobie sprawę z ich wymagań w pielęgnacji, za to one odwdzięczają się przecudowną prezentacją samochodu.

A samochód to przecież najistotniejsza wizytówka kierowcy. Śliczny i zadbany pojazd to blisko bezpieczeństwa jazdy i sprawności pojazdu duma każdego kierowcy. Niezwykle istotna w pielęgnacji samochodu jest nadzwyczajna troska o felgi aluminiowe. Zawodowcy polecają, by już na początku użytkowania pokryć aluminiowe felgi ochronnym woskiem, jaki uchroni przed zbieraniem się zanieczyszczeń i odłoży w czasie ich pierwsze czyszczenie.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY