Informacje dla osób interesujących się wydzierżawieniem własnej działki pod myjnię bezdotykową opublikowane są na stronie www Redconst. Doradcy także o wszystkim informują od razu po otrzymaniu uzupełnionego kwestionariusza. Uzyskać można na takiej inwestycji od 2 do pięciu tysięcy złotych co miesiąc, przez mniej więcej dziesięć lat. Jest to dochód całkowicie bez anagażowania pracy własnej. Wymagania które dotyczą myjnia samochodowa to: teren zabezpieczony i uzbrojony mający powierzchnię minimum pięćset metrów kwadratowych do tysiąca m2, prąd, woda, kanalizacja i gaz, a także minimum jeden wjazd na działkę.

Specjaliści będą zajmować się wyszukaniem osób chętnych do zarządzania myjnią. W dodatku zbudują myjnię bezdotykową, posiadającą innowacyjny design. Będą zajmować się oni też niezbędnymi formalnościami. Osoba która jest właścicielem działki musi tylko podpisać finalną umowę z dzierżawcą oraz wskazać na numer konta do przelewu. Ze względu na to, że Redconst posiada odgórną listę inwestujących, w krótkim czasie znajdzie rzetelnego właściciela gruntu.

Redconst ma pozytywne opinie od inwestorów. Są one udostępnione na witrynie online, wraz z dowolnymi realizacjami. Dla osób zdecydowanych skorzystać ze świadczeń liczy się to, że eksperci podchodzą do ze współprac w sposób elastyczny. Doceniane jest merytoryczne wsparcie w prowadzeniu myjni a także to, że specjaliści dostarczają płynów niezbędnych do działania myjni. Wszystkie wiadomości są podawane w czasie pierwszego kontaktupierwszej konsultacji.

+Tekst Sponsorowany+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY