Nowatorskie zabiegi Icoone Laser pozwalające na szybkie pozbywanie się cellulitu przeprowadzane są w Klinice Urody Mona Lisa. Z ich wykorzystaniem można perfekcyjnie modelować sylwetkę. Wykonywany podciśnieniowo masaż ciała z wykorzystaniem wyspecjalizowanych głowic jakie zawierają mikrootwory pozwala na docieranie do także trudnodostępnych miejsc na ciele.

Zassanie fałdu skóry zalicza się do delikatnych, aczkolwiek jest bardzo precyzyjne. Z tego względu głowice lasera mogą poradzić sobie nawet z bardzo wiotką tkanką skórną. Nieinwazyjne pozbycie się tkanki tłuszczowej sprawdza się także w usunięciu blizn i obrzęków. Wykorzystywanie mobilnych głowic z energią światła LED i lasera oddziałującego na tkankę tłuszczową daje efekt fotochemiczny w tkance. W efekcie, może dojść do przyspieszania przemiany komórek, a także do zredukowania cellulitu przez pomniejszenie objętości adipocytów. Takie zabiegi na cellulit Poznań umożliwiają naturalny ich rozkład i usunięcie z organizmu.

Rezultaty, jakich można się spodziewać to: poprawienie prezencji oraz elastyczności skóry, poprawienie elastyczności skóry, wyszczuplenie, redukcja cellulitu, polepszenie nastroju, zrelaksowanie, redukcja obrzęków oraz w przypadku kobiet po urodzeniu dziecka – powrócenie do dawnej sylwetki. Co ważne, ten zabieg może zostać zrobiony także w wypadku skóry naczyniowej. Masaż z użyciem Icoone Laser może być też zrobiony u osób o różnym fototypie skóry. Doskonałe rezultaty można otrzymać po około od 10 do 15 zabiegów.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY