Pięć wyspecjalizowanych poradni proponujących w MCS to dowód na to, że zaprezentowany ośrodek medyczny oferuje rzeczywiście wszechstronną pomoc dentystyczną. Z usług lekarskich takich jak leczenie zębów pod narkozą u dzieci warszawa mają możliwość w takim miejscu korzystać nie tylko osoby starsze, ale też najmłodsi. Dentyści, jacy są w takim ośrodku zatrudnieni bardzo dobrze wiedzą, w jaki sposób sobie poradzić z maluchami i zabiegają o to, by każdy maluch poczuł się tutaj bezpiecznie.

Dzięki temu spotkania w MCS nie będą kojarzyć się dzieciom źle. Pacjenci mają okazję tu oczekiwać nie tylko na wizyty specjalistyczne, lecz również na pełną diagnozę radiologiczną. Najwyższej jakości sprzęt lekarski, w który MCS regularnie wkłada fundusze, sprawia, że chorzy czują się komfortowo w czasie zabiegu. Opieka dentystyczna wypełnia tu wymogi jakościowe, jak i sanitarno – epidemiologiczne. Jeżeli pacjenci zechcą to zabiegi wykonywane są w znieczuleniu pod okiem wykwalifikowanego anestezjologa.

Świadczenia lekarskie zrealizowane są w zakresie takich dyscyplin jak: implanty, stomatologia ogólna, stomatologia dziecięca, chirurgia stomatologiczna i periodontologia, protetyka stomatologiczna, ortodoncja, RTG i tomografia. Działają tutaj także gabinet narkoz oraz gabinet higieny. Sporym atutem jest to, że Mazowieckie Centrum Stomatologii to miejsce, w jakim zatrudniona jest doświadczona grupa pracowników. To budzi zaufanie u wszystkich zainteresowanych.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY