Propozycja dla klientów interesujących się rozszerzaniem swoich kompetencji językowych w Lingua Nova prezentuje się wyjątkowo korzystnie. Można wybierać pośród tego typu opcji jakimi są: szkolenia językowe, angielski branżowy, audyty językowe, tłumaczenia, egzaminy, język polski dla obcokrajowców, przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej, lektoraty na uczelniach wyższych, spotkania integracyjne, czy wynajem sal szkoleniowych. Dla zainteresowanych jest także dostępna oferta specjalna.

Decydując się na angielski dla firm Warszawa kursanci każdorazowo mają pewność, iż poza podstawami będzie zrealizowane wszystko, co jest dostosowane do specyfiki ich firmy. Często klienci decydują się na angielski dla firm Warszawa, jakie za każdym razem poprzedzi analiza oczekiwań językowych określonej grupy. Na tej podstawie wyznaczony jest harmonogram szkolenia. W efekcie słuchacze są zadowoleni. Innym, na równi ochoczo dobieranym kursem jest polski dla firm dla osób z innych krajów.

Szczegółowy plan szkolenia z tej dziedziny opublikowany jest na witrynie internetowej. W propozycji szkolenia językowe Warszawa szczególne miejsce zajmą kursy z angielskiego branżowego. Grupy zawodowe, które mogą korzystać z oferty to: lekarze, ratownicy medyczni, pielęgniarze, opiekunki, farmaceuci, obsługa pacjenta, osoby pracujące w turystyce i branży hotelarskiej, przedstawiciele branży gastronomicznej. Są to też kursy dla osób z dyscyplin jakimi są: kryminalistyka, usługi pogrzebowe, IT, zdalna obsługa klienta, eventy online, energetyka, prawo, straż pożarna i logistyka.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY