Obserwując to, jak wygląda wykonanie projektu katalogu reklamowego w agencji dreamsart można prędko dostrzec, że wszystko odda się rzeczywiście do rąk ekspertów. Sam katalog to nie tylko treści, lecz też grafika. Z tego powodu projektowanie katalogów rozpoczyna się od opracowania grafiki wyrobów. Powinna ona być obmyślona oraz przykuwać uwagę.

Dzięki temu konsumenci będą w większym stopniu zachęceni do tego, by zapoznać się z kompletną zawartością. Katalogi utworzone są w dowolnych wymiarach, aczkolwiek zwykle jest to rozmiar a4, gdyż jest on wyjątkowo czytelny i wszyscy są do niego szczególnie przyzwyczajeni. Ze względu na to że opracowanie katalogu jest czymś spersonalizowanym, suma wyznaczona jest osobno.

Na kwotę wpływają: koncepcja graficzna, sposób wykonania i wykończenia, jakość użytych materiałów, wymiar oraz ilość stron. Z pewnością, zleceniodawca nie powinien oszczędzać na projekcie, bo foldery to przykładowe z efektywniejszych narzędzi marketingowych. W dreamsart otrzymuje się katalogi już wydrukowane, czyli usługa jest wszechstronna.

Każdy klient dreamart wie, iż dostanie folder, który wyraźnie wzmacnia wizerunek firmy w branży. Poza samym przygotowaniem katalogów, możliwe jest opracowanie kompletu materiałów reklamowych. Detale w temacie każdego z zamówień za każdym razem są wyznaczone indywidualnie. Z tego względu opłaca się zaznajomić z propozycją wspomnianej marki i zdecydować na rozpoczęcie współpracy.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY