Ekrany spawalnicze od producenta Kiner są przegrodami chroniącymi przed promieniowaniem świetlnym, tak samo podczerwonym jak i UV emitowanym przez łuk spawalniczy. Zbudowane są one z lekkiej oprawy ze stali oraz wypełnienia z trudnej do zapalenia folii do spawania. Oferta przedsiębiorstwa obejmuje stałe parawany spawalnicze lekkie, będące lekkimi budowlami metalowymi, uzupełnionymi arkuszem folii spawalniczej o grubości niecałe 0,4 mm.

Folia udostępniona jest w 4 wersjach wybarwienia, mających przeróżny stopień przezroczystości. Z uwagi na to, że wytwórca ma świadomość, iż klienci mogą posiadać różne potrzeby, udostępnia ekrany spawalnicze w 2 opcjach odróżniających się szerokością.

Wyjątkową propozycją w ofercie są ekrany spawalnicze mobilne. Ich precyzyjna charakterystyka podana jest na stronie internetowej. Każdy ekran spawalniczy ma za zadanie ochraniać osoby, które wykonują swoje obowiązki zawodowe obok stanowiska spawalniczego, a nie mają specjalistycznej odzieży do spawania. Ochrona przed promieniowaniem podczerwonym, UV i rozbłyskami światła niebieskiego są zagwarantowane.

Oferowane opcje spełniają oczekiwania normy spawalniczej EN ISO 25980. Klienci, którzy zdecydowani są na wersje z dodatkowymi lamelami o grubości 2 milimetrów są osłonieni przed poparzeniami iskrami a także roztopionymi odpryskami metali. Folia PCV będąca wypełnieniem ekranu jest trudnopalna i jest w stanie zapobiec rozprzestrzenianiu się na wypadek pojawienia się ognia. Klienci mogą zdecydować się na zamawianie folii wykonanej na podstawie indywidualnych zasad.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY