Rolety rzymskie wykonywane przez pracownię Dekoracja Wnętrz Ewa Bukowska wyglądają nad wyraz gustownie oraz niebanalnie. Już od wielu lat rolety rzymskie stanowią świetny sposób dekorowania wnętrz i decyduje się na nie coraz więcej osób. W firmie są one szyte z tkanin na firanki albo z zasłonowych. Sposób uszycia zależy od tego, jakie efekty zamierza pozyskać klient. Dla przykładu, rolety mogą zawijać się jednakowo albo przypominając wodospad.

Podczas zawijania mogą również tworzyć półksiężyce albo imitować głębokie fale. Zleceniodawcy mają możliwość wybierać pośród wielu wariantów, jak przykładowo: ze szczeblinami z przodu albo na tyle rolety czy z taśmą wszywaną w pionie albo w poziomie. Jak więc widać, podobnie jak w przypadku szycie firan panuje spora dowolność. Rolety rzymskie to nietuzinkowa forma zasłonięcia ramy okiennej, zachwycająca swoim designem.

Wnętrza staną się w efekcie eleganckie. Użyteczne dodatki jak rolety albo jak zasłony warszawa od kilku lat cieszą się popularnością w aranżacji wnętrz. Jeśli na przykład ktoś będzie zdecydowany na skromną roletę rzymską, to okno może kolejno na bokach wypełnić firanami albo zasłonami, zamawiając je także w prezentowanej pracowni. Wybierając kształty zasłonki można liczyć na ważne rady po stronie doświadczonych dekoratorów wnętrz. Rolety rzymskie będąc nowoczesną dekoracją okna sprawdzają się idealnie.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY