W najróżniejszych halach produkcyjnych czy magazynowych, lecz również i wielu budynkach firmowych często są stosowane różnego rodzaju bramy czy drzwi. Są one montowane one zarówno między pomieszczeniami w środku, jak też i na zewnątrz. Jeżeli z tego typu miejsc będzie się korzystać wyłącznie raz na jakiś czas, to wówczas można je będzie spokojnie zamykać. Całkowicie odmiennie przedstawia się sytuacja, kiedy przechodzić przez nie często będą pracujące osoby albo jeździć jakieś firmowe pojazdy, przykładowo wózki widłowe.

W takich przypadkach każdorazowe otwieranie będzie nie tylko mocno niewygodne, ale też i zabierające dużą ilość czasu. Ale nie w każdym przypadku da się pozostawić drzwi otwarte lub wręcz ich nawet nie mieć. Pomiędzy miejscami po obu stronach pojawić się bowiem mogą różnice w temperaturach, jak również zapylenie, kurz czy trudniejsze atmosferyczne warunki. W takich sytuacjach można jednak pomyśleć o rozwiązaniu, jakie z powodzeniem się stosuje od wielu lat w różnego rodzaju firmach.

Chodzi tu mianowicie o kurtyny PCV, wykonane z folii PCV. Dzięki temu, że paski foliowe są różnej grubości i po rozwieszeniu zachodzą na siebie, to w skuteczny sposób oddzielają różne pomieszczenia. Ale jednocześnie bardzo łatwo da się przez nie przejechać albo przejść, a po tym wracają bardzo szybko do pierwotnego kształtu. całkowita szerokość takich pasków może wynosić między kilka a kilkanaście centymetrów, a oferowane są one zarówno przezroczyste, cieszące się największą popularnością, jak też w wielu różnych kolorach.

+Tekst Sponsorowany+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY