Ekskluzywne apartamenty na wodzie od marki SHOGUN HOUSEBOAT to doskonała opcja dla osób, które na przykład nie zamierzają spędzać wakacji w hotelu lub planują pozostać oddzielone od innych osób. Każdy dom na wodzie jest projektowany bazując na wysokich standardach, czyli ma ważne certyfikaty oraz nabywcy rzeczywiście mają możliwość uwierzyć w to, że wybiorą dla siebie optymalne wyjście.

Apartamenty mają nabity, indywidualnie nadany numer VIN, zaakceptowany na terenie całej UE. Nie wymagają także dodatkowego zezwolenia na postawienie ich na wodzie albo na innym podłożu, jaki byłby obejmowany ograniczeniem budowy. Na stronie firmowej można zobaczyć dotychczasowe wykonania i nabrać przekonania, iż domy te faktycznie idealnie wyglądają.

Podane są też dokładne wyznaczniki, jakie ma pływający dom czyli od razu każdy wie, jaka powierzchnia będzie dla niego dostępna. Wyposażenie domu jest kompletne, czyli nie pozostaje nic innego, jak tylko korzystać z jego wszystkich dobrodziejstw. Poza tarasem wypoczynkowym udostępniony jest również taras gospodarczy, z szafą techniczną, w której znajdują się: agregat, pompy, przetwornica oraz moduł klimatyzacji. Unoszące się na wodzie domy są dostosowane do wymagań osób, które zamierzają je zakupić oraz doceniają oryginalność, poczucie wolności i spędzanie czasu w wygodnych warunkach. Powierzchnia mieszkalna w wodnym domu wynosi 21 m2. Apartament posiada trzy tarasy.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY