Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Czy opłaca się kupować wtryskiwacze po regeneracji

Poważna usterka auta to dla jego posiadacza spory problem, bowiem jej koszty mogą naprawdę nie być małe. W szczególności będzie to dotyczyło to samochodów wyposażonych w silniki diesla, jakie niejednokrotnie sprawiają różne niespodzianki.

Z pewnością z dużymi wydatkami liczyć się trzeba przy awarii koła dwumasowego albo turbosprężarki, ceny za naprawę zaczynają się tu od kilkuset a niekiedy kończą na kilkunastu tysiącach złotych. O analogicznych czy nawet i wyższych sumach mówi się także, jeżeli odmówią posłuszeństwa wtryski.

Symptomy takiej awarii dość charakterystyczne, ponieważ silnik zaczyna słabiej pracować i pojawiają się wahania obrotów. Jeżeli takie objawy zostaną zauważone, to trzeba wybrać się w miarę szybko do warsztatu, który dokładnie sprawdzi jak wygląda sytuacja. Jeżeli rzeczywiście uszkodzone będą wtryskiwacze do diesla, to właściciel będzie się musiał dobrze zastanowić, co z tym dalej zrobić. Zakup nowych wtrysków to wysoki koszt, ze względu na to, że są one dostępne tylko w serwisach danych marek. Lecza można też pomyśleć nad kupnem regenerowanych, które parametrami nie odbiegają zbytnio od nowych, a ich cena będzie dużo korzystniejsza.

Podczas zakupu po pierwsze trzeba podać sprzedawcy dokładny numer, przykładowo wygląda on tak 0445116047 Jeśli dany wtrysk znajdował się będzie na stanie, to praktycznie na następny dzień się go dostanie. Ta szybkość jest kolejną zaletą zakupu regenerowanych wtrysków, bo na nowe czasem czekać trzeba znacznie dłużej.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY