Produkty własne marki MOON DOG gwarantują naturalną pielęgnację dla domowych pupili. Dostępne wyroby z tej podkategorii można sprawdzić pod adresem https://moondog.pl/pl/menu/produkty-moon-dog-230.html?filter_price=0-36 oraz przekonać się, że de facto rozsądnie będzie w nie zainwestować.

Linia naturalnych kosmetyków tego rodzaju obejmuje balsam pielęgnacyjny na łapki, nos i modzele, a także balsam ze zwiększoną ochroną UV. Jest on stuprocentowo bezpieczny dla pupili, nawet wtedy, gdyby zdarzyłoby się, iż piesek lub kot zjedzą trochę takiego produktu. Balsamy można zakupić w dowolnej pojemności, w zależności od tego, jakie jest spodziewane zastosowanie. W ofercie można również znaleźć naturalny spray do odstraszania na owady dla psów. Z uwagi na to, że w wyrobach takich nie ma jakichkolwiek niebezpiecznych substancji, można spodziewać się, że idealnie one sprawdzą się w tej roli, jaka jest dla nich spodziewana.

Kosmetyki przed użytkowaniem zostały sprawdzone, czyli właściciele psów i kotków mają możliwość oczekiwać, iż będą one w pełni bezpieczne. Nie jest znaczące, czy będzie to maść dla psa na łapy, czy inny wyrób, gdyż może sprawdzić się bardzo dobrze. Kupujący wyjątkowo chętnie kupują także hipoalergiczny, bazujący na naturalnych składnikach szampon dla czworonogów, przeznaczony na równi do pielęgnacji ich skóry, jak i sierści. Z produktu takiego mogą skorzystać czworonogi wszystkich ras i w różnym wieku. W bazujących na roślinnych składnikach wyrobach dla domowych pupili można znaleźć na tyle pożywne składniki jak: masło shea, masło kakaowe, masło mango, olej z drzewa neem, olej z nasion arbuza, bądź wyciąg z ryżu. Przy każdym z produktów podany jest szczegółowy opis powiązany z jego użytkowaniem.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY