Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Zachwycająca chorwacka wyspa pełna delfinów

Kiedy planujesz już wakacje na tej wspaniałej wyspie i zastanawiasz się, jak odpoczywać w chorwackim mieście Mali Lošinj, nie musisz się obawiać. Na pewno w takim miejscu nie odczujesz nudy. Możesz tam perfekcyjnie spędzać czas. Wyszukają tutaj dla siebie cokolwiek miłośnicy obiektów zabytkowych, fani sportu, jak i osoby, które najzwyczajniej lubią odpoczywać spędzając czas na piaszczystej plaży. Natura jest tutaj cudowna i będzie co podziwiać.

Na liście obiektów zabytkowych znajdują się tak imponujące propozycje jak: wille bogatych rodzin, kościół świętego Marcina, kościół Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny – Annunziata, kościół świętego Mikołaja z 1857 roku, fontanna z 2 delfinami wyrzeźbionymi w kamieniu dla zapamiętania dopłynięcia do Mali Losinj wody bieżącej z jeziora Vransko lub mieszczący wiele perełek ogród ziół leczniczych. Wielbiciele aktywnego wypoczynku mają okazję tutaj uprawiać windsurfing, popływać na skuterze wodnym, jeździć na nartach wodnych, pograć w tenisa, jeździć konno, ponurkować, złowić ryby pod wodą, zagrać w koszykówkę, jeździć na rowerze, polatać na paralotni, skakać ze spadochronu, czy zwyczajnie chodzić na piesze wycieczki. Każdy odnajdzie tu idealną aktywność pod swoje preferencje. Jeśli natomiast ktoś skupi się na życiu towarzyskim, to zabaw latem także tu nie brakuje. Popularnością cieszą się na przykład „Zabawy rybackie” w słonecznej zatoce. Więcej informacji można odszukać na stronie internetowej https://www.jutarnji.hr/naslovnica/najljepsi-kvarnerski-otoci-otok-losinj-2111874

Ciekawie prezentuje się również rozkład rozrywkowy w zatoce St. Martin. W Mali Losinj rekomendowana jest również kuchnia. Aby posmakować regionalnych oraz chorwackich specjałów zaleca się odwiedzać restauracje: Veli Zal, Villa Mozart, Losinjsko jidro albo knajpki: Lanterna, Odisej, bądź Val di Sole. Miasteczko najpierw było miastem portowym, jak i dużo miast w Chorwacji. Centrum to mnóstwo ludzi, łodzie, jachty, statki, knajpki, wywołująca idealne wrażenie natura. Opłaca się wybierać się bez wątpienia na spacer promenadą nadmorską.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY