Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

W jaki sposób przygotować się do przyjęcia czworonoga w domu lub mieszkaniu?

Jeśli chcemy wychować czworonoga od wieku szczenięcego, musimy pamiętać, żeby wziąć go do mieszkania dopiero, gdy skończy siódmy tydzień życia, albowiem do tego czasu pożąda troskliwej opieki matki. Jeżeli wybieramy dla siebie czworonoga z hodowli powinniśmy pamiętać o wypełnieniu jego metryki, bo w ten sposób naszego pieska będziemy w stanie zarejestrować w Związku Kynologicznym. Jeśli wybieramy pieska z hodowli powinniśmy pamiętać również o książeczce zdrowia pieska, w jakiej to w przyszłości zapisane zostaną szczepienia, czy także przeprowadzone odrobaczenia. Chcesz zakupić akcesoria?

Wpadnij na przytulanki dla psa sklep. Kiedy już wyselekcjonowany przez nas piesek odnajdzie się w naszym mieszkaniu powinniśmy przygotować dla niego miejsce, w którym będzie mógł odpocząć i pobawić się.

Oczywiście musimy schować przedmioty, jakie dotąd leżały na niższych półkach, bowiem pies mógłby zaintrygować się niemi a tym samym pogryźć je. Kiedy rozpoczynamy wychowanie pieska, bacznie powinniśmy obserwować jego wszystkie zachowania? W wypadku, kiedy zacznie on gryźć przedmioty, dywan lub także meble zareagujmy oraz bez pośpiechu wyjmijmy je mu z pyska.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY