Usługi hydrauliczne a także instalacyjne dedykowane tak samo dla klientów prywatnych, jak i do przedsiębiorstw

Zapewnienie realizowania usług hydraulicznych i instalatorskich na najwyższym poziomie jest czymś, czego można być pewnym, gdy nawiąże współpracę się z przedsiębiorstwem ALEX. Każdy zatrudniony tutaj pracownik dba o to, żeby bez przerwy podwyższać swoje umiejętności na polu zawodowym, dlatego też oferowane świadczenia są wszechstronne oraz realizowane szybko. Jest to ważne szczególnie wówczas, gdy ma się do czynienia z nagłą awarią.

Na proponowane prace hydraulik poznań przydziela gwarancji. Eksperci korzystają ze sprawdzonych i nowoczesnych narzędzi, ciągle poszerzając park maszynowy o kolejne urządzenia. Zaplecze techniczne zakładu jest tak rozbudowane, że ALEX może świadczyć usługi z zakresu: hydrauliki, instalatorstwa, gazownictwa, prac budowlanych, wykończeniowych i remontowych. Na wielkopolskim rynku firmę odróżnia od konkurencji to, że przygotowała również pogotowie hydrauliczne.

Dlatego jeśli ktoś zgłosi awarię, to może spodziewać się, że specjaliści szybko się u niego pojawią. Wykwalifikowani hydraulicy działają całodobowo i są w gotowości naprawiać nagłe usterki. O tym, że podanej firmie warto zaufać poświadcza na przykład to, że jako pionierska na terenie Wielkopolski zajęła się wymienianiem rur centralnego ogrzewania oraz kaloryferów przy pomocy metody zamrażania. Tryb pracy przy wszystkich zleceniach jest ustalony na indywidualnych zasadach, w zależności od jego specyfiki.

Firma wprowadziła też do oferty nowe świadczenia do jakich zalicza się przegląd i konserwacja instalacji wodnej i kanalizacyjnej. Klienci mają możliwość też skorzystać z wszechstronnych usług remontowych, jak i z usługi wymiany grzejników. Montaż instalacji wodno – kanalizacyjnych, gazowych i centralnego ogrzewania, montaż umywalek, wanien, kabin prysznicowych i toalet, montaż kotłów JUNKERS i TERMET, zamrażanie rur w starych instalacjach, wymiana popsutych urządzeń kanalizacyjnych wraz z naprawianiem przeciekających rur, podłączanie do sieci wodno – kanalizacyjnej pralek i zmywarek, mechaniczne usunięcie zatorów kanalizacyjnych, remonty oraz prace wykończeniowe mieszkań, próby drożności wewnętrznych instalacji gazowych i przeglądy instalacji gazowych, jak i różnego rodzaju prace hydrauliczne i instalatorskie to usługi z jakich można w tym miejscu skorzystać.