Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Malediwy – bezprecedensowy raj na ziemi

Kto nie odwiedził jeszcze tego rajskiego zakątka świata, ma obowiązek się pospieszyć. Malediwy – archipelag 1190 wysp i wysepek, rozrzuconych na Oceanie Indyjskim, jakim grozi całkowita zagłada. Wysepki wynurzają się tylko 2 metry nad poziom wody, jeśli w następstwie tego gospodarka energetyczna świata będzie nadal prowadziła w kierunku generalnego efektu cieplarnianego, ten anielski świat może pozostać bezpowrotnie wchłonięty przez wody oceanu.

Malediwy wakacje, to epokowy do końca życia pobyt w otoczeniu lazurowej wody, białych plaż, gdzie klimat równikowy gwarantuje niezwykle przyjemną wakacyjną temperaturę – średnia wynosi 27 stopni – znacznie więcej na wakacje last minute. Błyskotliwe hotele, bungalowy na palach daleko od brzegu, z przeszklonymi podłogami, żeby oddychając oceaniczną bryzą wolno było admirować podwodny świat morskich zwierzaków.

Sporo par z pełnego świata przyjeżdża tu w ramach podróży poślubnej, drugim kącikiem świata, wartym podkreślenia ceremonii ślubnej jest Tajlandia last minute. Tutaj także znajdziemy egzotyczne plaże, cudowną roślinność, przyjaznych ludzi oraz fantastyczny wypoczynek. Planując wakacyjny wyjazd, odpowiednio jest zaznajomić się z klimatem panującym w kraju docelowym. Najlepszym nieraz na egzotyczne wakacje jest nasza idealna zima, Malediwy wczasy, od grudnia do kwietnia są skąpane w słońcu, temperatura blisko 30 stopni, nie ma deszczu. Planując wyjazd między wiosną a jesienią, powinniśmy się liczyć z częstymi opadami deszczu i zachmurzonym niebem. Mamy prawo wobec tego oszukać zimę oraz w grudniu przywieźć do mieszkania śliczną opaleniznę.

Na wyspach podróżnicy mają ponad 70 kurortów. Zatrzęsienie egzotycznej flory urzeknie każdego – ananasy, mango, pomarańcze – to podwalina wakacyjnej diety, prócz kapitalnych potraw z najświeższych ryb i owoców morza. W chwilach wytchnienia od urokliwych białych plaż, można czas wypełnić zwiedzaniem miasta Male, w których mieszka około 65 tys. ludzi, miasta meczetów – Malediwy zamieszkują muzułmanie. Także zimą warto odwiedzić inny egzotyczny kraj.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY