Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Jak uniknąć ciąży?

Miesiączki Myry spóźniają się o tydzień. Jej pierwszy seks z Vianem zamieniał się teraz w koszmar, ponieważ istniała realna szansa, że ​​mogłaby zajść w ciążę. Szkoda, że ​​nie wiedziała, jak wcześniej uniknąć tej sytuacji. Jeśli Ty też potrzebujesz pomocy, jak uprawiać seks bez obawy przed niechcianą ciążą, ten artykuł jest dla Ciebie.

 1. Tylko kropla nasienia

 2. Vian był w głębokim śnie, kiedy o pierwszej w nocy odebrał telefon paniki od Myry. Płakała. Brakowało jej miesiączek i minął już tydzień.
 3. Ale nie wytrysnąłem w tobie, Myro, nie martw się – Vian zapewnił Myrę, prosząc ją, żeby na razie spała, a rano znajdzie jakiś sposób. ciąża i poród
 4. Ale Myra przeczytała w Internecie, że wystarczyła jedna kropla nasienia, by doprowadzić do ciąży. Była niepocieszona i odłączyła telefon.

Vian i Myra zaczęli się spotykać kilka miesięcy temu i po raz pierwszy uprawiali seks w zeszłym miesiącu. To wszystko było tak spontaniczne i nie myśleli zbytnio o stosowaniu antykoncepcji. A teraz wokół panowała panika.

Współlokator Viana i dobry przyjaciel, Abeer, również obudzili się po rozmowie telefonicznej. Podsłuchał jego rozmowę i zapytał go, czy potrzebuje pomocy. Vian też zaczął płakać i opowiedział mu, co się stało.

Bardzo się boję bracie. Nie chcę, żeby Myra zaszła w ciążę. Nie wiem, co robić – powiedział Vian Abeerowi.

Nie martw się, mój wujek dr Kumar jest ginekologiem. Mogę go z tobą połączyć. Po prostu odwiedź go w jego klinice. On może ci pomóc – zapewnił Abeer.

Czy powinniśmy, czy nie powinniśmy?

Vian westchnął z ulgą i napisał do Myry. Myra początkowo wahała się, czy udać się do ginekologa. Miała takie myśli – A jeśli moi rodzice się dowiedzą? Co jeśli ktoś mnie tam zobaczy? Ale Vian zapewnił ją, że jest z nim bezpieczna. Oboje zgodzili się spotkać poza jej uczelnią.

Ja też się boję, Myra. Ale pomyśl o tym. Oboje jesteśmy zestresowani od ponad tygodnia. Musimy działać szybko. Lepiej porozmawiać z kimś, komu możemy zaufać, a nie z przypadkową osobą. Chodźmy do lekarza, bo ufam, że nam pomoże” – powiedział Vian.

Myra w końcu zgodziła się po wielu wahaniach. Ponieważ było wcześnie rano, w pobliżu nie było wielu pacjentów. Po przekazaniu jej danych na przyjęciu oboje poczekali chwilę.

Vian dostawał zawrotów głowy, widząc wszystkie zdjęcia dzieci w klinice, ale zachował spokój. Jego umysł był niespokojny na te myśli – A jeśli Myra jest naprawdę w ciąży? Czy lekarz pobierze próbkę jej krwi do badania? Nie chcę jeszcze wyjść za mąż – mam nadzieję, że Myra nie poprosi mnie o ślub, jeśli jest w ciąży! Mam dopiero 22 lata. Nawet nie skończyłem studiów! Czy będzie musiała dokonać aborcji? Wszyscy się dowiedzą!

Mając te myśli w głowie, Vian i Myra weszli do kliniki dr Kumara.

Długie oczekiwanie

Dr Kumar przywitał Myrę i Viana i cierpliwie wysłuchał ich problemu. Natychmiast poprosił Myrę o wykonanie testu ciążowego w klinice. Wręczył jej zestaw i poprosił, żeby poszła do łazienki i przystąpiła do testu. Była tam pielęgniarka, która poprowadziła ją dalej. Wszystko, co musiała zrobić, to oddać mocz do zestawu i przynieść go z powrotem.

Tymczasem dr Kumar powiedział do Viana: „Uprawianie miłości to fantastyczna część życia, ale seks jest również powiązany z ciążą. Pojedyncze plemniki mogą spowodować niezamierzoną ciążę. Nie chcę Cię straszyć, ale w ferworze można zapomnieć o antykoncepcji. Ale ten jeden raz wystarczy, by wpakować cię w kłopoty.

 1. Przepraszam doktorze. Powinienem był użyć prezerwatywy – powiedziała Vian, której oczekiwanie na wyniki Myry wydawało się trochę za długie.
 2. Wydawało się, że minęło stulecie, a Myra wróciła, wyglądając na szczęśliwą. Pielęgniarka powiedziała jej, że jej test ciążowy jest ujemny. Jej okresy mogły być opóźnione przez stres lub z innych powodów.
 3. Jakaż to ulga dla nich obu!
 4. Bezpieczny seks

 5. Teraz, kiedy oboje jesteście zrelaksowani, może warto poszerzyć swoją wiedzę na temat bezpiecznego seksu?”, zapytał dr Kumar.
 6. Absolutnie!”, zachichotali oboje.

Zawsze lepiej jest zapobiegać niż później żałować. Ćwicz bezpieczny seks i poznaj swoje wybory dotyczące kontroli urodzeń. Lekarz powiedział, że zarówno mężczyźni, jak i kobiety mają wiele możliwości uniknięcia niechcianej ciąży. Porozmawiajmy o nich szczegółowo.

Opcje kontroli urodzeń dla mężczyzn – prezerwatywy i nie tylko?

Odpowiedzialność za kontrolę urodzeń i antykoncepcję dotyczy nie tylko kobiet. W rzeczywistości mężczyźni mają bardzo łatwy sposób na zapobieganie niechcianej ciąży – wystarczy użyć prezerwatywy. Są łatwo dostępne, ekonomiczne i nie mają żadnych skutków ubocznych” – powiedział dr Kumar.

Tak więc prezerwatywa to gumowa osłona, która jest dopasowana do penisa, aby zapobiec przedostawaniu się plemników do pochwy. Jest jak bardzo cienka i rozciągliwa torebka w kształcie rurki, ze smoczkiem na zamkniętym końcu do zbierania nasienia.

Prezerwatywy są dostępne w różnych rozmiarach, stylach i kształtach. Prezerwatywy mogą być wykonane z lateksu, poliuretanu lub skóry jagnięcej. Możesz je nasmarować lub nie.

 1. Są łatwo dostępne, opłacalne, a także zapobiegają zakażeniom/chorobom przenoszonym drogą płciową (STD/STI). Aby dodać pikanterii swojemu życiu seksualnemu, wypróbuj prezerwatywy w wielu smakach i odmianach, takich jak ultracienkie, o smaku czekoladowym/truskawkowym itp.
 2. Jakie mam inne opcje? – zapytał Vian.
 3. Powiedziałbym, że niewielu w tym wieku. Uczyń prezerwatywy swoim najlepszym przyjacielem Vian” – odpowiedział dr Kumar. Następnie wyjaśnił inne metody męskiej antykoncepcji.
 4. podejmuj tylko wtedy, gdy masz absolutną pewność, że nie chcesz mieć dzieci w przyszłości”.
ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY