Jak skutecznie promować swoją firmę przy pomocy tradycyjnych mediów

Wielu marketingowców wieńczyło już dawno koniec tradycyjnych nośników reklamowych, lecz jak się okazuje, mylili się oni dość mocno. Klasyczna reklama Gdańsk nadal miewa się doskonale, i nie powinny jej zagrozić ani radio i telewizja, ani także wszechobecny internet. Rzecz jasna w ostatnich latach do przodu bardzo mocno poszły możliwości technologiczne. Na przykład coraz częściej stosowany druk UV gwarantuje naprawdę wysoką jakość i wyrazistość kolorów, a jednocześnie jest stosunkowo tani i ogólnie dostępny.

Tę technologię oferuje praktycznie każda bardziej nowoczesna druk UV, tak więc jeśli ktoś zdecyduje się przygotować ulotki reklamowe, gazetki czy kalendarze, to bez żadnego problemu wyszuka sporo miejsc, gdzie uda mu się to zrobić. Niejednokrotnie drukarnie takie mają swoich projektantów, dzięki czemu w komplecie będzie pełna usługa. Sporo nowości pojawiło się w ostatnim czasie również w zakresie szyldów czy kasetonów. Coraz to nowe materiały czy laserowe metody wycinania powodują, że szyldy Gdańsk prezentują się naprawdę elegancko i stylowo, mocno zachęcając klientów do odwiedzenia danego miejsca.

Coraz częściej stosuje się w nich litery 3D, przez co temu mają znacznie ciekawszy wygląd i w większym stopniu przyciągają uwagę. Projektanci od pewnego czasu zaczynają też stosować w nich oświetlenie LED, zapewniające dobrą widoczność jak zrobi się ciemno. Zresztą identycznie jak kasetony reklamowe, również posiadające oświetlenie wewnętrzne. Zarówno szyldy jak i kasetony widoczne są dzięki temu przez cały czas, i nie nie można ich nie zobaczyć.