Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Dyson V11 Absolute Extra Pro Odkurzacz w sztyfcie

Jeśli szukasz najlepszego odkurzacza Dyson, a w każdym razie najlepiej wyposażonego, Dyson V11 Absolute Extra Pro to obecnie najlepszy bezprzewodowy odkurzacz tego producenta. Dzięki dobrej autonomii jest zasilany dwoma bateriami, a jego ekran LCD umożliwia precyzyjne monitorowanie ich stanu. Pozostaje bardzo wysoka cena i niekoniecznie bardzo ciche użytkowanie.

Dyson V15 Detect Absolute Stick Vacuum

Nie daj szansy kurzowi w swoim domu dzięki temu odkurzaczowi Dyson V15 Detect Absolute. Dzięki dużej autonomii i sile ssania nic nie może się temu oprzeć. Posiada ekran LCD i jest wyposażony w kilka pędzli w zależności od potrzeb. Posiada również adapter do szafki stojącej. Piękny model odkurzacza, ale w wysokiej cenie.

Dyson Cinetic Big Ball Absolute 2 Odkurzacz do kanistrów

Ciesz się wydajnością odkurzacza kanistrowego bez niewygodnych przewodów dzięki temu odkurzaczowi bezworkowemu Dyson Cinetic Big Ball Absolute 2. Ponieważ nie wymaga worka, jest bardzo praktyczny w użyciu i jest wyposażony w kilka akcesoriów, w tym twardą szczotkę do podłóg, jeden do mebli, szczelinówka i wiele innych. Jest jednak trochę ciężki i głośny.

Odkurzacz ręczny Dyson V7 Trigger

Dyson V7 Trigger, przypominający futurystyczną broń, to potężny ręczny odkurzacz z bardzo przyjemnym uchwytem, ​​idealny do usuwania kurzu z mebli, listew przypodłogowych i wszelkich trudno dostępnych miejsc. Nadal cierpi z powodu dość wysokiej ceny za odkurzacz ręczny, a jego autonomia przy pełnej mocy nie jest optymalna.

Dlaczego warto wybrać odkurzacz Dyson?

Dyson to marka odkurzaczy często kopiowanych, ale jasne jest, że do tej pory nigdy jej nie dorównano. Trzeba powiedzieć, że jego twórca, James Dyson, jest niestrudzonym innowatorem, który nieustannie stara się ulepszać technologie ssące i filtrujące wbudowane w jego odkurzacze. Zestaw jest szeroko opatentowany, a tajemnice związane z cyklonami, cyfrowymi silnikami czy akustyczną konstrukcją różnych modeli odkurzaczy są zazdrośnie strzeżone. Tak wiele powodów, dla których odkurzacze Dyson mają generalnie wysokie ceny, ale jakość i trwałość są tam: często jest to klucz do posiadania wysokiej jakości urządzenia. Można jednak regularnie znaleźć w sprzedaży odkurzacze Dyson, co czyni je bardziej przystępnymi cenowo. Więcej na stronie internetowej https://www.super-nowa.pl/wiadomosci-cat/art-odkurzacz-bezprzewodowy-czy-to-dobry-pomysl-,12947#tresc

Robot odkurzający, miotła czy sanki?

Te trzy rodzaje odkurzaczy są skierowane do trzech różnych profili, więc każdy z nich będzie skierowany do określonego typu konsumentów. Bardziej szczegółowo wyjaśniamy, co je wyróżnia.

Jeśli chcesz całkowicie lub prawie uwolnić się od pracy odkurzacza, wybór modelu robota jest doskonałym rozwiązaniem, ponieważ ten ostatni jest autonomiczny. Z drugiej strony wymaga to w szczególności, aby w domu nie zostawiać niczego na ziemi, a jeśli masz podłogi, zainteresowanie jest nieco bardziej ograniczone. Robot odkurza samodzielnie, ale też ładuje się samodzielnie, ponieważ po czyszczeniu wraca do swojej bazy. Pamiętaj też, że jest to zwykle dość drogie.

Odkurzacz kijowy jest interesujący, zwłaszcza gdy jest bezprzewodowy, jak te firmy Dyson. Umożliwia łatwe przechodzenie z jednego piętra na drugie i zamienia się w ręczny odkurzacz do codziennego sprzątania. Zajmuje również mało miejsca, gdy chcesz go przechowywać, zwłaszcza, że ​​można go zawiesić pionowo. Jej zbiornik jest czasem trochę mały.

Wreszcie, odkurzacz kanistrowy jest najbardziej tradycyjny: ma tę zaletę, że ma duży zbiornik i nigdy nie wyczerpuje się bateria, jeśli można go podłączyć do sieci elektrycznej. Jest jednak bardziej nieporęczna i może odwrócić się lub uderzyć w ściany, co może je zabrudzić lub uszkodzić.Wszystko jest więc kwestią przyzwyczajenia i tego, czy chcesz inwestować w prace domowe!

Jak czyścić odkurzacz Dyson?

W przeciwieństwie do niektórych tradycyjnych odkurzaczy, Dyson był pierwszym producentem oferującym odkurzacz bezworkowy. Oznacza to zatem pewne zmiany w sposobie czyszczenia odkurzacza Dyson. Najpierw należy podjąć podstawowe środki bezpieczeństwa. Oczywiście upewnij się, że odkurzacz Dyson jest wyłączony, a nawet odłączony, aby zwiększyć bezpieczeństwo. Aby opróżnić pojemnik, musisz wyjąć rurkę próżniową, naciskając duży czerwony przycisk, aby ją zwolnić. Następnie umieść pojemnik nad koszem na śmieci i popchnij czerwony uchwyt do przodu, aby go otworzyć i opróżnić. Następnie możesz wyjąć pojemnik, aby go wyczyścić. Aby to zrobić, użyj wilgotnej szmatki i poczekaj, aż ściany i uszczelka dobrze wyschną przed ponownym złożeniem wszystkiego.

 

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY