Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Co posiada w standardzie wózek reanimacyjny? Jaki model wybrać?

Masz w planach w najbliższym zakup wózka do reanimacji? Zastanawiasz się jaki model wózka reanimacyjnego wybrać? Myślisz jakie wyposażenie opcjonalne jest konieczne przy zakupie wózka reanimacyjnego? Możemy Państwu zaoferować naszą pomoc. Firma euro-medical ma w swojej szerokiej ofercie sprzedaży sprzętu medycznego i aparatury medycznej wiele rodzajów wózków reanimacyjnych. Jeżeli chcesz poznać ofertę cenową wózków reanimacyjnych z oferty firmy euro-medical wyślij zapytanie ofertowe. Sprzedawcy przygotują dla ciebie wycenę wózka do reanimacji w podstawowej konfiguracji z wyposażeniem standardowym. Jeżeli szukasz opcji tego produktu określ jakie elementy z wyposażenia dodatkowego cię interesują.

Co zawiera wózek reanimacyjny? Wyposażenie podstawowe wózka reanimacyjnego.

Znaczna większość wózków do reanimacji oferowanych do placówek medycznych składa się z dwóchpodstawowych elementów. Pierwszy z wymienionych to korpus wózka. W tym zakresie klient określa ilość szuflad jaką chce użytkować. Znaczna większość pracujących wózków reanimacyjnych na terenie oddziałów szpitalnych ma cztery, pięć czy sześć szuflad. To w zupełności starcza do magazynowania elementów potrzebnych do reanimacji. Podstawowe wózki reanimacyjne oferowane do placówek medycznych, w większości przypadków posiadają na wyposażeniu: wieszak do kroplówek – bardzo często z możliwością regulowania wysokości, ruchomąpodstawę na defibrylator, płytę do reanimacji inaczej zwaną defibrylacyjną. W wielu przypadkach wózki reanimacyjne zawierają również kosz na odpady medyczne, uchwyt na rękawiczki. Ponadto z boku lub od frontu wózka znajduje się wysuwana półka.Czasem wózek ma na wyposażeniu pojemnik na zużyte igły. Wyposażenie standardowe wózka do reanimacji powinno zawierać także blokadę stanowiącą zabezpieczenie przed dostaniem się do wnętrza wózka osób nieproszonych. W tym celu stosuje się blokadę w postaci centralnego zamka na klucz czyteż inne rozwiązania przykładowozamknięcie wózka przy użyciu kłódki.

Zobacz ofertę na wózki reanimacyjne

Firma Euro-Medical z Żywca posiada dużą ofertę wyposażenia placówek służby zdrowia. W ofercie można znaleźć sprzęt do każdej Sali szpitalnej. Dystrybutor może zając się kompleksowym wyposażeniem oddziałów ale i całych placówek medycznych. Decyzja zawsze pozostaje w gestii klienta. To on decyduje o wyborze odpowiednich produktów z oferty cenowej Euro-medical. Nawiązując współpracę z nowymi klientami, staramy się na początku wysłuchać dobrze oczekiwania klienta. Słysząc oczekiwania klienta zadajemy mu pytania dodatkowe pozwalające zaoferować opcje dodatkowe każdego produktu aby jeszcze lepiej wypełnić potrzebę klienta. Kolejny etap to sporządzenie oferty. Po przygotowaniu oferty wysyłamy ją e-mailem albo przetargowej czekamy na ruch klienta.
Zapraszamy do kontaktu:

F.H.U. Euro-Medical
 ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
Tel.: 33-432-25-90

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY