Opublikowano:

Targi mody i polskiego designu Slow Fashion #przedwiośnie

 

Slow Fashion to targi mody i designu na których nie może Cię zabraknąć, odbędą się 3-4 marca na PGE Narodowym w Warszawie.

Jeżeli lubisz nosić rzeczy od polskich projektantów i rękodzielników  to serdecznie Cię na nie zapraszam.

Dla mnie jest to jedna z rzeczy na których lubię „być”. Gdyż daje możliwość sprzedaży bezpośredniej, kontaktu z Klientem, poznanie jego opinii i rozmowy nie tylko na temat produktu, ale też życia. Po prostu często osoby odwiedzające mnie są dla mnie inspiracją do powstania i robienia nowych rzeczy, nowych wzorów i ciągłego ulepszania produktów. Zawsze zaznaczam, iż jestem głównie projektantką ubioru, ale na targach zawsze wystawiamy się z jedną naszą rzeczą, tym razem jest to biżuteria, gdyż do Warszawy jedziemy pociągiem 🙂

Warto nas odwiedzić na targach, gdyż rzygotowałam dla Was kilka niespodzianek:

  • nowość czyli nasze bransoletki, które można przerobić na choker i opaskę
  • tylko w ten weekend będziesz mogła zamówić spersonalizowany naszyjnik, celebrytkę z wybranym przez siebie imieniem lub nazwą za połowę ceny (wow)
  • wpadając na slow fashion i kupując nasz produkt, będziesz mogła wygrać slow weekend dla dwojga w naszej letniej pracowni z noclegiem, wyżywieniem i warsztatami, na których nie tylko uszyjesz sobie modny ciuch, stworzysz unikalny naszyjnik i odpoczniesz, ale  też wrócisz z uśmiechem i fajnymi, bo stworzonym przez siebie rzeczami.

Zapraszam serdecznie, będą to największe targi mody autorskiej w Polsce. Dlatego jeżeli nie masz planów na weekend to zrób sobie slow w iście modowym stylu.

Jak zapewniają organizatorzy, największy wybór zaproponują marki damskie. Tutaj spodziewaj się parunastu tysięcy produktów z kategorii Elegance, Street, Casual oraz Kids. Ponownie część przestrzeni targowej zajmie Strefa Męska, w której przygotujemy selekcję stoisk z ubraniami, akcesoriami i atrakcjami dla mężczyzn.

Stoiska z ubraniami i akcesoria zostaną uzupełnione o strefy i atrakcje:
– strefę dziecięcą (bezpłatne zajęcia dla najmłodszych)
– bezpłatne spotkanie ze stylistką i personal shopperem
– strefę Ciało (naturalne kosmetyki oraz bezpłatne zabiegi kosmetyczne i relaksacyjne)
– strefę slow food (jedzenie przygotowane na bazie naturalnych składników)
– Warsztaty (szycie na maszynach, wicie wianków, sitodruk i inne atrakcje)

Informacje dotyczące 11 edycji targów Slow Fashion:
Godziny: 11.00 – 19.00 (sobota i niedziela)

Oprócz naszej marki, znajdziecie tam naprawdę ciekawych twórców, ludzi, którzy przekuli swoje pasje i marzenia na pracę. Robią to co kochają dlatego w każdy produkt, który trafia do Twoich rąk wkłądają to czego nie da Ci dior czy zara, czyli serce, dopracowują każdy szczegół ręcznie, wiele godzin poświęcają na dopracowanie produktu, wymyślenie opakowania, czasem te próby kończą się faiskiem a czasem zwycięstwem czyli trafiają do Twoich rąk.

Jakie marki polecam poza swoją oczywiście 🙂

Na pewno z biżuterii markę Luana i zakupy u samej twórczyni czyli Ani, robiącej piękne skórzane bransoletki, sama zakupiła u niej kilka rzeczy w tym piękny choker z gwiazdką i skórzane szelki, jestem bardzo zadowolona.

Dla tych co szukają fajnego prezentu dla swojej męskiej połowy polecam markę The Urban Bead tworzących fajne klimatyczne bluzy, podkoszulki i skarpetki 🙂 naprawdę lubię tą markę i co najważniejsze ich rzeczy lubi też mój mężczyzna więc to sprawdzone rozwiązanie prezentowe 😉

Serdecznie zapraszam, masz niepowtarzalną okazję na zakupy i rozmowę z twórcami marek, a będzie ich naprawdę dużo i napewno przed dniem kobiet warto zrobić sobie stylowy prezent i po prostu nas odwiedzić,

Pozdrawiam i do zobaczenia, niech to będzie wspaniały slow weekend, Izabela 🙂