Miło Cię widzieć, nazywam się Izabela Szczepańska, znaki szczególne?

Dwie nogi, dwie ręce, trzy głowy, jedna szyje, druga projektuje, a trzecia buja w chmurach i rzadko schodzi na ziemię.

Tworzę sztukę dla niezłej Sztuki i chcę, by kobieta samym wyjściem na ulicę w moich rzeczach zmieniała przestrzeń miejską w artystyczną.

Markę iziartwear założyłam w 2014 roku, by projektować rzeczy piękne i „easy wear” = „łatwe do noszenia”, których funkcjonalność możesz zmieniać w zależności od potrzeb. Tak powstała sukienka, którą możesz zmienić w torebkę (izidreska), torebka, którą łatwo zmienisz w plecak lub czapkę (izibag) i koc, który łatwo zmienisz w kimono/płaszcz (izikoc) zapraszam do obejrzenia filmiku: https://youtu.be/emD4U5j0QVc Wszystkie moje rzeczy są niepowtarzalne i strzeżone patentem, co jest potwierdzeniem ich wyjątkowości.

Kupując moje ubrania masz pewność, że kupując jedną rzecz masz ich wiele. Jest też coś więcej, przez te trzy lata udało mi się stworzyć (jeszcze nie ukończyć) letnią pracownie do której każdy mój Klient ma bezpłatne wejście czyli od czerwca do września może mnie odwiedzić z dala od miejskiego zgiełku, wśród kwiatów i drzew napić się kawy, herbaty lub innego trunku na tarasie i posmakować nie tylko domowej roboty ciasta, ale też smakować chwilę, bo najlepszą rzeczą jaką można ofiarować drugiemu człowiekowi to czas – dobry czas dlatego zamiast dziękować za zakupy zapraszam Cię do mojego rustykalnego świata.

Zniżki – tak oferuję zniżki, jestem skłonna oddać Ci 20% taniej moją rzecz, ale Ty musisz być gotowy oddać za kogoś życie, czyli po prostu zarejestrować się jako dawca szpiku. To tak niewiele, a zmienia naprawdę dużo.

Jako projektantka wierzę w karmę i dlatego postanowiłam, iż w sklepie na mojej stronie promocję będą dla wszystkich, którzy lubią szerzyć dobro. Współpracuję z fundacją DKMS i staram się, by jak najwięcej osób zarejestrowało się jako dawcy szpiku, moja babcia zawsze mówiła, że „jesteś wart tyle ile możesz oddać dla świata”.

Dziękuję, że tu zajrzałaś/zajrzałeś, niech to będzie wspaniały dzień, spełnienia życzeń, a nawet zachcianek

 

Izabela Szczepańska CEO iziartwear

Chcesz zobaczyć moje projekty przy współpracy z innymi projektantami, grafikami i po prostu fajnymi ludźmi zajrzyj na moją międzynarodową stronę: http://iziartwear.com/

Chcesz poznać mojego faceta idealnego – projekt poduszki, który cały czas jest udoskonalany zajrzyj na mój kanał :https://youtu.be/ISGDn_mLlQU

Chcesz poznać co lubię mieć? gdzie lubię być? i co lubię smakować ? zapraszam na bloga :http://iziartwear.pl/blog/